WhatsApp Aero’da tek seferlik fotoğraf nasıl gönderilir?

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(TR), whatsaero.org(BR)

WhatsApp’ın bir mod sürümü olan WhatsApp Aero, insanların kullanması için birçok özellik geliştirdi. Eskiden WhatsApp Aero’da bir fotoğraf gönderdiğinizde, kişi bunu istediği kadar görebilirdi. Eğer silmeyi unutursanız, bu bir felaketti. Elbette, Aero WhatsApp’ta bir mesajın silinmesini sağlayabilirsiniz, ancak mesaj toplamda en fazla yedi gün boyunca görüntülenebilir.

Başlıkta da görüldüğü gibi “Bir Kez Görüntüle” olarak işaretlenen fotoğraflar yalnızca bir kez görüntülenebiliyor. Gönderdiğiniz fotoğraf karşıdaki kişi tarafından açıldıktan sonra sohbet ekranından kaybolacaktır. Ayrıca iki haftalık bir son kullanma tarihi vardır ve bu süre zarfında diğer kişi açmazsa da kaybolacaktır.

Şimdi tek seferlik fotoğraf göndermek için adımları izleyin:

  • Kişiyi seçin ve ardından sohbet sayfasına girin.
  • Bir fotoğraf veya video yüklemek için ekranın altındaki kamera simgesine tıklayın.
  • Ardından düzenleme sayfasına gireceksiniz. Şimdi sağ alt köşedeki simgeye dokunabilirsiniz ve simge bir daire artı bir sayı 1 gibidir.
  • Şimdi tek seferlik fotoğrafı gönderebilirsiniz. Gönderdikten sonra, yalnızca “Fotoğraf” metnini gösterecektir. Ancak insanlar metne tıklayabilir ve gönderdiğiniz fotoğrafın keyfini çıkarabilir.
  • Önemli: Gönderdiğiniz fotoğraflar yalnızca bir kez görüntülenecek şekilde ayarlanmış olsa da, yine de güvenlik riskleri olabilir. Örneğin, diğer kişi gönderdiğiniz fotoğrafı aldıktan hemen sonra bir ekran görüntüsü alırsa, bu fotoğraf kaydedilecektir.

WhatsApp Aero, insanların gizlilik arzusunu karşılamak için halihazırda çeşitli yeni özellikler üzerinde çalışıyor.

Etiketler

Leave a Comment