WhatsApp Aero Son Sürüm 2023’te Yeni Arkadaşlarla Tanışmak için Salla

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN), whatsaero.org(BR)

Merhaba sevgili dostlar, genellikle işinizle o kadar meşgul oluyorsunuz ki sosyalleşmeyi ihmal mi ediyorsunuz? Belki de yeni arkadaşlar edinmek istiyorsunuz, ancak sosyal çevreniz sizi bu fikirle sınırlıyor. Evde olsanız bile yeni arkadaşlar edinmek için WhatsApp Aero Shake’i kullanabilirsiniz!

WhatsApp Aero’ya yabancı olmadığınıza inanıyorum. WhatsApp Aero, WhatsApp’ta bulunmayan birçok özelliği sunan resmi WhatsApp’ın mod sürümüdür. Örneğin, kullanıcıların temaları, arka planları, yazı tiplerini, simgeleri ve Arayan Kimliğini özelleştirmesine olanak tanır. WhatsApp Aero Shake de bunlardan biridir.

WhatsApp Aero Shake, WhatsApp’tan rastgele bir buluşma uygulamasıdır. Kullanıcılar telefonu sallayarak ya da sallama taklidi yapmak için bir düğmeye dokunarak, aynı anda özelliği tetikleyen başka bir WhatsApp Aero kullanıcısıyla eşleşebilir ve böylece kullanıcılar arasındaki etkileşimi artırabilir.

Basitçe söylemek gerekirse, WhatsApp Aero’nun sallama özelliğini kullanarak, telefonlarını sallayan ve sohbet etmek veya konuşmak isteyen diğer kişileri bulabilirsiniz.

WhatsApp Aero Shake nasıl kullanılır?

WhatsApp Aero Shake’i kullanmak için şu basit adımları takip edebilirsiniz

  • WhatsApp Aero’nuzu açın ve ardından sallama çubuğuna tıklayın.
  • Ardından telefonunuzu sallayın.
  • WhatsApp Aero, sizinle aynı anda telefonlarını sallayan kişileri yakınlığa göre otomatik olarak eşleştirecektir
  • Daha sonra bir selam gönderebilir veya birinin size merhaba demesini bekleyebilirsiniz

WHATSAPP AERO SHAKE HAKKINDA DAHA FAZLA BILGI

Kayıt Yok

WhatsApp Aero Shake, kullanıcıların yeni insanlarla tanışmak için yeni bir hesaba kaydolmasını gerektirmez. Özellik ayrıca otomatik olarak güncellenmiyor. Güncellemek size kalmış.

Gizlilik Koruması

Kullanıcıların cep telefonlarında daha önce hiç tanışmadıkları arkadaşlar edinmelerine izin vermek kulağa çok güvenli gelmeyebilir. Ancak WhatsApp Aero Shake, kullanıcı hesabının gizliliği için kapsamlı bir korumaya sahiptir. Karşınızdaki kişi hiçbir kişisel bilginizi göremez ve iletişiminiz sohbet arayüzüyle sınırlıdır.

Hedefiniz olarak belirli bir konum istiyorsanız, Yakındaki Kişiler’e tıklayabilir ve hedef konumunuzu ayarlayabilirsiniz. Daha sonra görüntülenecek listeden sohbet etmek için belirli bir kişiyi seçebilirsiniz. WhatsApp Aero Shake ile dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Şimdi deneyin!

Etiketler

Leave a Comment